Yalçınkaya Hakkında


Yalçınkaya 1990 yılından beri ofis mobilyası, ofis koltukları ve ofis dolapları imalatı yapan bir aile şirketidir. gün geçtikçe ürün portföyünü genişleten YALÇINKAYA verzalit çalışma masası, sandalye ve ofis dolabı ürünlerininde imalat ve perakende satışına başlamıştır.

Artan talep karşısında üretim kapasitesini arttırıp yeni fabrikasına taşınan üretim hızı ile teknolojiye ayak uydurarak kaliteli ve sağlam ürünler sunmaya devam etmektedir. Ofis mobilyası ve büro araçları hakkında bilmediklerinizi tecrübeli imalat sorumlularımız dan öğrenebilir ve mobilya tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken konuları öğrenebilirsiniz.

İhracat Yaptığımız Ülkeler Irak, Suriyei, Katar, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Ermenistan, Gürcüstan, Libya, Makedonya, Kosova, Kıbrıs, Kırgızıstan, Sudan, Romanya, Bulgaristan, Arnavutluk, Rusya firmamızın ihracat yaptığı ülkeler arasında yer almaktadır.

Ofis Mobilyası Modelleri: Günümüzde ofis mobilyası dendiğinde akla sadece bir model gelmemektedir. Yalçınkaya'da gelişen tasarım kalitesi ve müşterilerimizin taleplerine göre her yıl farklı modeller çıkarmaktadır.

Ofis Mobilyası Fiyatları: Değişen modeller ile birlikte ofis mobilyaları, ofis koltukları ve ofis dolapları fiyatlarıda değişkenlik gösterir. Müşteri için belirleyici olan en önemli etken ürün sağlamlığı ve malzeme kalitesidir.