Markalar
Fiyat Aralığı
En az:
En çok:

Çok Amaçlı Koltuklar

(36 Ürün Listeleniyor)

Çalışma Sandalyesi

Evinizde veya iş yerinizde konforlu bir şekilde çalışabilmek için gerekli olan en önemli eşyalardan biri de çalışma sandalyesi olmaktadır. Çalışma sandalyesi, hem çalışmanızın verimini arttırır hem de ortamın dekorasyon olarak şık ve güzel görünmesini sağlar.


Çalışma Sandalyesi Modelleri

Çalışma sandalyesi, son derece zengin ürün tercihlerinin olduğu bir kategoridir. Bu anlamda hem teknik hem de tasarım özellikleri olarak herkesin ilgisini çekecek birçok farklı modelleri vardır. Bu modeller hem konfor hem de tasarım sağlamaktadır.

Modern çalışma sandalye modelleri ile konforunuzu en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Bunların yanında çocuk veya genç çalışma sandalyesi ebatları ile farklılık göstermektedir. Genel olarak en çok tercih edilen model pratikliği sebebi ile döner çalışma sandalye modelleri olmaktadır. Satın alacağınız çalışma sandalyesi hakkında öneri alırken ihtiyaçlarınızı göz ardı etmemelisiniz.

Ofis çalışma sandalyesi üretimi yapılan modeller arasında fileli olan modeller de bulunur. Fileli çalışma sandalyesi, şık görünümüyle dikkat çekmektedir. Ayrıca kalabalık ofislerde de mobilya bütünlüğünü sağlamaktadır.

Ortopedik çalışma sandalyesi, dolgu malzemesi ile ilgi çeker. Çalışma sırasında hem oturma hem de yaslanma kısımlarının yüksek düzeydeki yumuşaklığı, ofiste hissedilen fiziksel rahatsızlığı en aza indirmek için tasarlanmıştır. Dönen çalışma sandalyesi modelleri arasından ortopedik olan modeller tercih edildiği zaman konforlu ve kullanışlı bir özellik yakalamış olursunuz.

Dönme özelliğine sahip olan sandalye, ofis ortamının çevresindeki materyallere kolay bir şekilde ulaşmayı kolaylaştırır. Ayrıca öğrenci olarak ders çalışma sırasında da çevredeki kitaplara veya araç ve gereçlere uğraşsız bir biçimde ulaşmanızı sağlar.


Çalışma Sandalyesi Fiyatları

Bir ofis mobilyası olarak kullanım sağlanan çalışma sandalyesi fiyatları, birçok sayıda farklı unsurların etkisine bağlı olarak belirlenmektedir. Dolayısı ile tutarların değişkenlik göstermesi de muhtemeldir. Çalışma koltuğu fiyatları geniş bir yelpazeye sahiptir.